Прагляд тэмы - Система Уважения - Форум на :::RockBy.Net:::
:::RockBy.Net:::
Общение РОКЕРОВ
 
 FAQFAQ   ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 Уласныя наладыУласныя налады   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Система Уважения

 
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Форум
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
Железный_Феликс
учитель


Допісы: 944

ДопісДаданае: Аў Трв 15, 2007 5:16 am    Загаловак допісу: Система Уважения Адказаць з цытатай

На многих форумах я видел Систему по которой софорумчане могут друг другу повышать/понижать уровень репутации, ну или что-то в этом роде. Почему бы и на Рокбайнете не завести подобную систему? Твое мнение, Алекс?
_________________
Нет справедливости. Есть только ты.
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail
Aleks
админ


Допісы: 2176

ДопісДаданае: Аў Трв 15, 2007 6:54 am    Загаловак допісу: Re: Система Уважения Адказаць з цытатай

Железный_Феликс пісаў(ла):
На многих форумах я видел Систему по которой софорумчане могут друг другу повышать/понижать уровень репутации, ну или что-то в этом роде. Почему бы и на Рокбайнете не завести подобную систему? Твое мнение, Алекс?

Я тоже видел такую хрень...

Но есть свои плюсы и минусы.
Про плюсы писать не буду Smile

А вот громадный минус - хочется, чтобы каждый писал именно то, что он думает, а не руководствовался популярностью того либо иного... И не боялся самовыражения даже в самой извращённой форме Smile

Но это чисто теоретически, нужно полазить по форумам с такой фичей и посмотреть, что там происходит...

_________________
Попробуйте себя в Онлайн РОК-группе ...
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
K@rkush@
виртуоз


Допісы: 345

ДопісДаданае: Аў Трв 15, 2007 7:32 am    Загаловак допісу: Re: Система Уважения Адказаць з цытатай

Железный_Феликс пісаў(ла):
На многих форумах я видел Систему по которой софорумчане могут друг другу повышать/понижать уровень репутации, ну или что-то в этом роде. Почему бы и на Рокбайнете не завести подобную систему? Твое мнение, Алекс?

Феликс, это лишне Онбудет проблёмы вызывать. щас мы на форумене зависимы а будем жависедь от популярности мнений

_________________
А мы ли не панки а нам ли не пох*й
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Форум Гадзінны пояс: GMT
Старонка 1 з 1

 
Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можете прикреплять файлы на форуме
Вы можете закачивать файлы на этом форуме


Powered by phpBB © phpBB Group