Прагляд тэмы - Исполнители, которых вы ненавидите!!! - Форум на :::RockBy.Net:::
:::RockBy.Net:::
Общение РОКЕРОВ
 
 FAQFAQ   ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 Уласныя наладыУласныя налады   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Исполнители, которых вы ненавидите!!!
На старонку Папяр.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Флээйм
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
Alik
punk


Допісы: 1004

ДопісДаданае: Нд Вер 27, 2009 7:43 am    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

странно, я ихн е видел ни разу, не слышал (мб потому что телек не смотрю) и ни один мой знакомый про них ничегон е знает)
_________________
http://www.punkzone.org/user/Alik




Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail Наведаць сайт аўтара
Rockkate
техничка


Допісы: 86

ДопісДаданае: Пн Вер 28, 2009 7:12 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

О, в таком случае можно сказать, что вам повезло! Вообще это "рок-группа", состоящая из девчонок, и слушают их в основном школьницы 12-14 лет. Меня заставили послушать один раз, гадость невыносимая! Потом я про них забыла...пока про эту группу не начали писать в газетах и рекламировать по телеку. Да, у них ещё и сериал свой есть... Ещё про них говорят, что по популярности среди молодёжи они соперничают с Токио Хотел! Эх, сколько же дряни всякой развелось...
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Alik
punk


Допісы: 1004

ДопісДаданае: Чц Кас 01, 2009 9:54 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

ахахахахаххаха)) я послушал недавно.. подумать только ранетки, токио хотель и тому подобная нечисть - это будущее следующего поколения))))))
*пошел убиваться*
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail Наведаць сайт аўтара
Rockkate
техничка


Допісы: 86

ДопісДаданае: Пт Кас 02, 2009 7:35 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Ну да, так и есть. Маленькие девочки и мальчики, т.е. то самое будущее поколение, примерно на этом и сидят Smile Хотя не только маленькие! На днях предложила подруге сходить на Арию, так она мне ответила: "Да ну, смотреть на старых рокеров!" Конечно, куда там, лучше смотреть на молодых непойми какого пола созданий, которые поют странные песни, утверждая, что это рок! Confused
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Alik
punk


Допісы: 1004

ДопісДаданае: Сб Кас 03, 2009 8:46 am    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

говном из надо залить затем в цемент и будет нормально
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail Наведаць сайт аўтара
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Флээйм Гадзінны пояс: GMT
На старонку Папяр.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Старонка 16 з 16

 
Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можете прикреплять файлы на форуме
Вы можете закачивать файлы на этом форуме


Powered by phpBB © phpBB Group