Прагляд тэмы - Юго - Запад - Форум на :::RockBy.Net:::
:::RockBy.Net:::
Общение РОКЕРОВ
 
 FAQFAQ   ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 Уласныя наладыУласныя налады   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Юго - Запад

 
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Музыка.Россия
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
Гриша
пионер


Допісы: 2

ДопісДаданае: Аў Жнв 22, 2006 8:36 am    Загаловак допісу: Юго - Запад Адказаць з цытатай

Всем привет! Была такая хорошая группа раньше в Питере Юго- Запад
которая потом переродилась в группу Бивни (творчество которой мне к слову не особо нравится) вот их сайт http://www.yugozapad.ru очень советую особенно антологию послушать. Кстати не подскажите как с этого сайта качается музыка а то что то не получается у меня...
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Vorona
пионерка


Допісы: 5

ДопісДаданае: Аў Жнв 22, 2006 3:48 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Группа действительно очень хорошая! Кстати узнала о ней благодаря группе ПилОт Smile А песни там скачиваются очень легко,как и везде. Там рядом с песней (справа)три значка. Нужно нажимать на стрелочку(третий значок). Тока там не все песни скачать можно Sad
_________________
Хвостом вилять-себя не уважать,
Когда кругом Враги и нет подмоги-(c) Пилот

Да по земле, везде, где люди добрые,
Там среди них всегда найдешь меня-(c) Пилот

Быть живым-мое ремесло,
Это дерзость, но это в крови!-(c) Алиса
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Наведаць сайт аўтара MSN Messenger
Гриша
пионер


Допісы: 2

ДопісДаданае: Чц Жнв 24, 2006 12:57 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Спосибо за ответ! Но я не могу скачать песни не на сайте ЮЗа а на этом сайте Smile может подскажеш как это делается? Раньше тут просто на ссылку кликаеш и открывается медиа плеер а теперь почему то нет... и сэйф тагет эз тоже не работает.. Sad
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Aleks
админ


Допісы: 2176

ДопісДаданае: Чц Жнв 24, 2006 3:35 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Гриша пісаў(ла):
Спосибо за ответ! Но я не могу скачать песни не на сайте ЮЗа а на этом сайте Smile может подскажеш как это делается? Раньше тут просто на ссылку кликаеш и открывается медиа плеер а теперь почему то нет... и сэйф тагет эз тоже не работает.. Sad

http://rockby.net/viewtopic.php?t=10

_________________
Попробуйте себя в Онлайн РОК-группе ...
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Музыка.Россия Гадзінны пояс: GMT
Старонка 1 з 1

 
Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можете прикреплять файлы на форуме
Вы можете закачивать файлы на этом форуме


Powered by phpBB © phpBB Group