Прагляд тэмы - Scorpions - Форум на :::RockBy.Net:::
:::RockBy.Net:::
Общение РОКЕРОВ
 
 FAQFAQ   ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 Уласныя наладыУласныя налады   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Scorpions
На старонку Папяр.  1, 2, 3
 
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Музыка.Зарубежье
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
Alik
punk


Допісы: 1004

ДопісДаданае: Сб Трв 09, 2009 3:41 am    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

да... ребята известные)) тем не менее не ставшие изза этого попсовыми)) это радует
_________________
http://www.punkzone.org/user/Alik




Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail Наведаць сайт аўтара
Rockkate
техничка


Допісы: 86

ДопісДаданае: Сб Трв 09, 2009 6:25 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Недавно слышала по радио, что был момент, когда фанаты Scorpions возмущались появлением многочисленных баллад. Фаны считали, что Скорпы специально пишут баллады, т.к. это на руку многочисленным радиостанциям, активно гонявшим эти самые баллады. В общем, вот что хочу сказать: как бы то ни было, баллады Scorpions великолепны! Без них Скорпы были бы не Скорпы ... К тому же, по словам Клауса, баллады способны более глубоко и полно выразить многие душевные преживания.
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Alik
punk


Допісы: 1004

ДопісДаданае: Чц Трв 14, 2009 10:51 am    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

насчет переживаний не знаю, но я не слышал у скорпионс ничего, что можно было бы назвать продающимся. Только душу и музыку)
_________________
http://www.punkzone.org/user/Alik




Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail Наведаць сайт аўтара
LenaLight
пионерка


Допісы: 1

ДопісДаданае: Чц Крс 24, 2014 2:42 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

А я недавно на их концерте была) Это было жутко ахрененно! Хоть и старенькие уже, но зажигали как и в молодости! Вообще они очень прикольные. И песни у них такие... Где-то заводные, а где-то лиричные. Они пробираются к самому сердцу. И это просто волшебно!
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Наведаць сайт аўтара
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Музыка.Зарубежье Гадзінны пояс: GMT
На старонку Папяр.  1, 2, 3
Старонка 3 з 3

 
Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можете прикреплять файлы на форуме
Вы можете закачивать файлы на этом форуме


Powered by phpBB © phpBB Group