Прагляд тэмы - Хочу создать группу,но боюсь. помогите.Питер. - Форум на :::RockBy.Net:::
:::RockBy.Net:::
Общение РОКЕРОВ
 
 FAQFAQ   ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 Уласныя наладыУласныя налады   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Хочу создать группу,но боюсь. помогите.Питер.
На старонку Папяр.  1, 2, 3
 
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Молодые команды
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
Морриган
перчинка


Допісы: 498

ДопісДаданае: Чц Снж 23, 2010 7:58 am    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Алик, ты еще мной начни возмущаться!
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail
noname35
пионер


Допісы: 2

ДопісДаданае: Ср Жнв 03, 2011 12:40 pm    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

блин, жаль что я не в Питере живу, у меня в башке постоянно крутится мысль группу создать, или вступить, а желающих единицы, и все из других городов
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail
BOJIT
пионер


Допісы: 1

ДопісДаданае: Аў Жнв 09, 2011 1:17 pm    Загаловак допісу: Я из Питера) Адказаць з цытатай

Играю на гитаре, но не божу) акустика/электро, если что готов выучить тот или иной риф за определённый срок) слушаю рок, джаз,метал и многие другие разновидность, кроме ру рэп и попсы))
ну из групп могу назвать:
Дипёпл, Наив, Пилот, Люмен, Сплин, Никельбек, Битлы, Год Змеи, Алис Купер, АСДС, Тараканы и т.д
кароче их по сути дофига, написал первые, что пришли в голову, заинтересует - пишите в аську или контакт Very Happy
http://vkontakte.ru/bojit
430490737
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Молодые команды Гадзінны пояс: GMT
На старонку Папяр.  1, 2, 3
Старонка 3 з 3

 
Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можете прикреплять файлы на форуме
Вы можете закачивать файлы на этом форуме


Powered by phpBB © phpBB Group