Прагляд тэмы - Киев. Создание групп. - Форум на :::RockBy.Net:::
:::RockBy.Net:::
Общение РОКЕРОВ
 
 FAQFAQ   ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 Уласныя наладыУласныя налады   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Киев. Создание групп.

 
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Музыка.СНГ
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
FireFuzz
пионер


Допісы: 9

ДопісДаданае: Чц Стд 25, 2007 6:11 pm    Загаловак допісу: Киев. Создание групп. Адказаць з цытатай

В киеве есть куча безгрупных начинающих музыкантов, которые ещё не достаточно хороши, чтоб играть в "крутых" группах, но уже и не тупые олухи. Все оставляем здесь инструмент, на котором можешь играть и свои предложения : Arrow
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
dariana
пионерка


Допісы: 1

ДопісДаданае: Нд Крс 22, 2007 8:55 am    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

я сейчас живу в городе конотоп, но собираюсь поступать в киев в следующем учебном году.......сдесь играю на басу в группе, а когда поеду учится думаю и там сколотить группу....господа...кому нужна басистка??...=)
_________________
спасибо тем кто меня любит, вы делаете меня лучше....спасибо тем кто меня ненавидит, вы делаете меня сильнее....спасибо тем, кому вообще вообще пофиг.....вы нужны для массовки!...
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне
Perezz
пионер


Допісы: 13

ДопісДаданае: Нд Кас 07, 2007 10:22 am    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Не бе этого... "Фирмачь ищет фирмача...". Хотят сверх опупенных типов... Набирают... А результат? Вот например у мя бенд... Не ультрапофи но можем... Тока вот денежки на хороший инструмент нима... Но мы в поцесе... скоро дадим проспатся!!
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адправіць асабістае паведамленне Адправіць e-mail
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў :::RockBy.Net::: -> Музыка.СНГ Гадзінны пояс: GMT
Старонка 1 з 1

 
Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можете прикреплять файлы на форуме
Вы можете закачивать файлы на этом форуме


Powered by phpBB © phpBB Group